- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ProArt PZ13
- Asus ProArt PZ13 HT5306QA-LX002W (ID: 780532)
Лаптоп Asus ProArt PZ13 HT5306QA-LX002W HT5306QA-LX002W
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 780532
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus ProArt PZ13 HT5306QA-LX00+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 45900 €/2 85356 лв.
| Приложение | С Windows , 2 в 1 лаптопи |
| Серия | ProArt PZ13 |
| Процесор |
Snapdragon X Plus X1P-42-100 (8-ядрен)
Базова честота:
3.20 GHz
Размер на кеша:
30 MB
NPU:
до 45 TOPS
|
| RAM-памет | 16GB Тип: LPDDR5X |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Дисплей |
13.3" (33.78 cm) 2880x1800 OLED Touch лъскав
Яркост:
500nits
Макс. честота на опресняване:
60 Hz
Цветова гама:
100% DCI-P3, Display HDR True Black 500, SGS Eye Care Display
Време за реакция:
0.2ms
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Камера | 5.0MP камера с два интегрирани микрофона |
| Дънна платка |
Слотове: Not Available
Памет:
Not Availablex DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове | 2 USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Вградени стерео високоговорители Harman kardon, Smart AMP Technology |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps);N/A;SD Express 7.0 card reader |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 0.85 кг
Цвят: Сребрист Размер: 29.2 x 20.9 x 0.93 см |
| Батерия |
3-клетъчна, вградена, литиево-йонна батерия, 70Wh
65W захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | HT5306QA-LX002W |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
