- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ROG Flow X13
- Asus ROG Flow X13 GV301RC-LJ106W (ID: 424450)
Лаптоп Asus ROG Flow X13 GV301RC-LJ106W GV301RC-LJ106W
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 424450
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus ROG Flow X13 GV301RC-LJ10+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 04900 €/4 00750 лв.
| Приложение | 2 в 1 лаптопи , Геймърски , С Windows |
| Серия | ROG Flow X13 |
| Процесор |
AMD Ryzen 9 6900HS (8-ядрен)
Базова честота:
3.30GHz
Макс. честота:
4.90 GHz
Размер на кеша:
16MB
|
| RAM-памет | 16GB (2x8GB) Тип: LPDDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 3050 (4GB GDDR6)
Памет:
4GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
13.4" (34.04 cm) 1920x1200 IPS Touch 120Hz лъскав
Яркост:
500nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
Цветова гама:
72% NTSC, 100% sRGB, 75% AdobeRGB, Dolby Vision HDR, Adaptive-Sync
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| HDMI | HDMI 2.0b |
| Камера | 720p HD Web Camera с 3 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 (Dual band) 22 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 2
2x USB 3.2 Type-C Gen 2 с DisplayPort / PowerDelivery функция |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио |
Система с 2 високоговорителя с технология Smart Amplifier
AI технология за потискане на шума Hi-Res сертификат Smart Amp Technology |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Портове | 1x ROG XG Mobile Interface порт |
| M.2 slot | 1x M.2 2230 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци |
| Други |
Тегло: 1.30 кг
Цвят: Черен Размер: 29.9 x 22.2 x 1.58 см |
| Батерия |
4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 62 Wh
100W Type-C захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GV301RC-LJ106W |
| Допълнително |
ВКЛЮЧЕНИ В КОМПЛЕКТА: – Калъф GV301 sleeve bag V2 – Стилус Asus Pen SA201H – Мобилен интерфейс ROG XG Mobile (2022) - GC32L |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
