- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ROG FLow Z13(2025)
- Asus ROG Flow Z13 GZ302EA-RU011X (ID: 803246)
Лаптоп Asus ROG Flow Z13 GZ302EA-RU011X GZ302EA-RU011X_2TBSSD
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 803246
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus ROG Flow Z13 GZ302EA-RU01+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 93900 €/5 74818 лв.
| Приложение | Геймърски , С Windows |
| Серия | ROG FLow Z13(2025) |
| Процесор |
AMD Ryzen AI Max 385 (8-ядрен)
Базова честота:
3.60 GHz
Макс. честота:
5 GHz
Размер на кеша:
32 MB
|
| RAM-памет | 32GB 8000MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon Graphics |
| Дисплей |
13.4" (34.04 cm) 2560x1600 500nits 180Hz
Яркост:
500nits
Макс. честота на опресняване:
180Hz
Цветова гама:
100% DCI-P3
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера | 13MP Web Camera и 5MP IR Web Camera с 3 интегрирани микрофона |
| Дънна платка | AMD |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1 USB 3.2 Gen 2 Type-A
2 Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Портове | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps);2x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps);1x card reader (microSD) (UHS-II);1x HDMI 2.1 FRL |
| M.2 slot | 1 M.2 PCIe |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 1.20 кг
Размери: 31.1 x 21.3 x 1.5 см Цвят: Син |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-йонна, 70Wh
200W захранващ адаптер Поддържа бързо зареждане: 0-50% за 30 минути |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GZ302EA-RU011X_2TBSSD |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
| Декларация за съответствие Asus ROG Flow Z13 GZ302EA-RU011X.pdf | Виж тук |
