- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ROG Strix G16 (G614)
- Asus ROG Strix G16 G614FR-S5129W (ID: 848787)
Лаптоп Asus ROG Strix G16 G614FR-S5129W G614FR-S5129W_64GB_1TBSSD
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
ID: 848787
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
-
Asus ROG Strix G16 G614FR-S512+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:3 14300 €/6 14717 лв.
| Приложение | С Windows |
| Серия | ROG Strix G16 (G614) |
| Процесор |
AMD Ryzen 9 9955HX3D (16-ядрен)
Базова честота:
2.5 GHz
Макс. честота:
5.4 GHz
Размер на кеша:
144MB
|
| RAM-памет | 64 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti (12GB GDDR7)
Памет:
12GB GDDR7
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 2560x1600 OLED 500nits 240Hz
Яркост:
500nits
Макс. честота на опресняване:
240Hz
Цветова гама:
100% DCI-P3, G-Sync
Време за реакция:
0.2ms
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | HDMI |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
2 USB 4 Type-C
2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | 1x RJ45 LAN port;1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / G-SYNC (data speed up to 40Gbps);1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 40Gbps);2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps);1x HDMI 2.1 FRL |
| M.2 slot | 2 M.2 PCIe |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 2.50 кг
Размери: 35.4 x 26.4 x 2.3~3.0 см Цвят: Сив |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 90Wh |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | G614FR-S5129W_64GB_1TBSSD |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
