- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ROG Zephyrus G14(GA403)
- Asus ROG Zephyrus G14 GA403WR-QS092W (ID: 822469)
Лаптоп Asus ROG Zephyrus G14 GA403WR-QS092W GA403WR-QS092W_250SSD
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 822469
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus ROG Zephyrus G14 GA403WR-+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:3 17900 €/6 21758 лв.
| Приложение | С Windows |
| Серия | ROG Zephyrus G14(GA403) |
| Процесор |
AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12-ядрен)
Базова честота:
2 GHz
Макс. честота:
5.1 MHz
Размер на кеша:
36 MB
NPU:
до 50 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 4800MHz (2x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti (12GB GDDR7)
Памет:
12GB GDDR7
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 2880 x 1800 OLED 400nits 120Hz 100% DCI-P3 лъскав
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
Цветова гама:
100% DCI-P3
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | Card reader (microSD) (UHS-II) |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort (data speed up to 40Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | 1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps);1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps);2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps);1x card reader (microSD) (UHS-II);1x HDMI 2.1 FRL |
| M.2 slot | 1 M.2 slot support either SATA or NVMe |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 1.57 кг
Цвят: Черен Размери: 36.0 x 23.6 x 1.8 см |
| Батерия |
Вградена литиево-полимерна батерия 73Wh
поддържа Rapid Charge Express (получете 3 часа време на работа с 15-минутно зареждане) |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GA403WR-QS092W_250SSD |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
