- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ROG Zephyrus G15 (GA503)
- Asus ROG Zephyrus G15 GA503RM-HB152W (ID: 630469)
Лаптоп Asus ROG Zephyrus G15 GA503RM-HB152W GA503RM-HB152W_8GB_250SSD
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 630469
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus ROG Zephyrus G15 GA503RM-+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 22900 €/4 35955 лв.
| Приложение | Геймърски , С Windows |
| Серия | ROG Zephyrus G15 (GA503) |
| Процесор |
AMD Ryzen 9 6900HS (8-ядрен)
Базова честота:
3.30GHz
Макс. честота:
4.90 GHz
Размер на кеша:
16MB
|
| RAM-памет | 8 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 3060 (6GB GDDR6)
Памет:
6 GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 3840x2160 IPS матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
Цветова гама:
100% Adobe RGB
Време за реакция:
3ms
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | microSD Card Reader |
| HDMI | HDMI 2.0b |
| Камера |
720p HD Web Camera с интегриран микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 (BT version may change with OS upgrades.) |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 2
2x USB 3.2 Type-C Gen 2 (поддържа PowerDelivery и DisplayPort) |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
RGB подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио |
2x 2W високоговорители
2x 2W високоговорители с технология Smart Amp |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000/2500 Мбит/сек |
| Портове | 1x RJ45 LAN port; 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A; 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery; 1x card reader (microSD) (UHS-II); 1x HDMI 2.0b; 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Kensington Security Slot |
| Други |
Тегло: 1.90 кг
Размери: 35.5 x 24.3 x 1.99 см Цвят: Сив |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-йонна, 90Wh
200W захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GA503RM-HB152W_8GB_250SSD |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
