- Начало
- Лаптопи
- Asus
- VivoBook 15 X1504
- Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2981 (ID: 891164)
Лаптоп Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2981 X1504VA-BQ2981_8GB_250SSD
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 891164
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ298+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:56900 €/1 11287 лв.
| Серия | VivoBook 15 X1504 |
| Процесор |
Intel® Core™ 5 120U (10-ядрен)
Базова честота:
3.80 GHz
Макс. честота:
5.0 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 8 GB 3200 MHz DDR4 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| HDMI | HDMI 1.4 |
| Камера |
720p HD с 2 интегрирани микрофона
Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | SonicMaster, Вграден високоговорител, Вграден масивен микрофон |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 1.70 кг
Размери: 36.0 x 23.3 x 1.8 см Цвят: Сребрист |
| Батерия | 3-клетъчна, литиево-йонна 42Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | X1504VA-BQ2981_8GB_250SSD |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
