- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ZenBook UX325 OLED
- Asus Zenbook 13 UX325EA-OLED-WB503T (ID: 197425)
Лаптоп Asus Zenbook 13 UX325EA-OLED-WB503T UX325EA-OLED-WB503T
изчерпано
Intel Core i5-1135G7 (4-ядрен) 4.20 GHz
8 GB LPDDR4X 3200 MHz
512 GB M.2 NVMe SSD
13.3" 1920x1080 OLED лъскав
Intel® Iris™ Xe Graphics
Windows 10 Home (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 197425
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
96000 €
/
1 87760 лв.
Характеристики
| Приложение | Ultrabook , Бизнес и образование , С Windows , За широка употреба |
| Серия | ZenBook UX325 OLED |
| Процесор |
Intel® Core™ i5-1135G7 (4-ядрен)
Базова честота:
2.40 GHz
Макс. честота:
4.20 GHz
Размер на кеша:
8MB
|
| RAM-памет | 8GB 3200MHz Тип: LPDDR4X onboard |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
13.3" (33.78 cm) 1920x1080 OLED лъскав
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
100% DCI-P3
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | MicroSD Card Reader |
| HDMI | HDMI 2.0b |
| Камера | 720p HD IR Web Camera с интегриран микрофон с Windows Hello лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 1
2x Thunderbolt™ 4 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | USB Type C към 3.5 мм аудио жак адаптер |
| Сигурност | TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.11 кг
Цвят: Сив Размери: 30.4 x 20.3 x 1.39 см |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 67Wh |
| Операционна система |
Windows 10 Home (64-bit)
*Възможност за безплатен ъпгрейд до Windows 11 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | UX325EA-OLED-WB503T |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Ревю
Виж повече
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив