- Начало
- Лаптопи
- Asus
- Zenbook A14 UX3407
- Asus Zenbook A14 Snapdragon X X1 26 100 (ID: 891057)
Лаптоп Asus Zenbook A14 Snapdragon X X1 26 100 UX3407QA-QD306W
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 891057
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus Zenbook A14 Snapdragon X+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 48900 €/2 91223 лв.
| Приложение | С Windows , Ultrabook , Бизнес и образование |
| Серия | Zenbook A14 UX3407 |
| Процесор |
Snapdragon X Plus X1P-42-100 (8-ядрен)
Базова честота:
3.20 GHz
Размер на кеша:
30 MB
NPU:
до 45 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB LPDDR5X |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Дисплей |
14" (35.56 cm) 1920x1200 400nits OLED лъскав
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Windows Hello лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Вградени стерео високоговорители Harman kardon, Smart AMP Technology |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други | Тегло: 0.98 кг Размери: 31.1 x 21.4 x 1.3-1.6 см Цвят: Сив |
| Батерия | 3-клетъчна литиево-йонна, 70Wh |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | UX3407QA-QD306W |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
