- Начало
- Лаптопи
- Asus
- Zenbook UX3405 OLED
- Asus Zenbook UX3405CA-ST1098W (ID: 899564)
Лаптоп Asus Zenbook UX3405CA-ST1098W UX3405CA-ST1098W
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
ID: 899564
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
-
Asus Zenbook UX3405CA-ST1098W+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 74900 €/3 42075 лв.
| Приложение | Ultrabook , Бизнес и образование , С Windows |
| Серия | Zenbook UX3405 OLED |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 7 255H (16-ядрен)
Базова честота:
2 GHz
Макс. честота:
5.1 GHz
Размер на кеша:
24MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 16GB Тип: LPDDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Arc™ 140T 8 core
Памет:
*За използване на възможностите на Intel Arc Graphics е необходимо системата да е с поне 16 GB dual-channel RAM памет, в противен случай ще функционира като Intel Graphics.
|
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 2880x1800 OLED 500nits 120Hz лъскав
Яркост:
500nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
Цветова гама:
G-Sync / Adaptive-Sync, Pantone Validated, ROG Nebula Display
Време за реакция:
0.2 ms
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Windows Hello лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2 вградени стерео високоговорителя, 2 интегрирани микрофона |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други | Тегло: 1.20 кг Размери: 31.2 x 22.0 x 1.5 см Цвят: Син |
| Батерия |
Вградена 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 75Wh
65W Type-C захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | UX3405CA-ST1098W |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
