- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Acer
- Vero
- Acer 27" Vero B277Gbmiprx (ID: 799886)
Монитор Acer 27" Vero B277Gbmiprx UM.HB7EE.G02
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4ms
Честота: 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 799886
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Acer 27" Vero B277Gbmiprx+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:14900 €/29142 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Серия | Vero |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 120Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| VGA | 1x VGA |
| Стандарти | TCO Edge, Win 10 compliant, TUV LBL, EnergyStar |
| Размери | 612.10 x 387.20 x 200.10 mm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), VESA interface support, 100% recyclable packaging |
| Контраст | 1500:1 |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5,64 kg |
| Накланяне | -5° ~ 35° |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | 1x VGA, 1x HDMI (1.4), 1x DP, Audio In/Out |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Позициониране | Tilt angle -5°~35°;Swivel angle +/-60°;Height adjust range 165 mm;Pivot function +/-90°;VESA wall mounting 100x100 mm |
| Честоти | VGA:30-85kHz / 55-75Hz, DP:30-115kHz / 49–120Hz, HDMI:30-136kHz / 49–120Hz |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
ErgoStand
Acer Adaptive Contrast Management (ACM) Acer VisionCare Low Blue Light technology Acer Display Widget 3-sided bezeless Eyesafe technology 597 x 336 mm active display area |
| Консумация | 13.8 W |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x DisplayPort cable |
| Опции за монтиране |
Възможност за монтиране на стена
Завъртане на дисплея на 90 градуса (портрет) Завъртaне около оста си Регулираща се по височина Регулиращ се наклон на дисплея |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 2 Watt |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Минимална работна температура | 5 °C |
| Максимална работна температура | 35 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 85% |
| Вертикална честота | 49 - 120 Hz |
| Хоризонтално завъртане | 120 |
| Регулиране височина | 165 mm |
| Енергиен клас | Class C |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | Flat |
| Консумация на енергия в SDR | 14 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Рамка | ZeroFrame |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | UM.HB7EE.G02 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Vero-B277Gbmiprx-UM.HB7EE.G02.pdf | Виж тук |
| Декларация за съответствие_Acer Vero B277G.pdf | Виж тук |
| Продуктов фиш_UM.HB7EE.G02_BG.pdf | Виж тук |
| Продуктов фиш_UM.HB7EE.G02.pdf | Виж тук |
| Продуктов фиш_UM.HB7EE.G02_BG.pdf | Виж тук |
| Продуктов фиш_UM.HB7EE.G02.pdf | Виж тук |
| User Manual | Виж тук |
| Quick Start Guide | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив